logo
ResponzivníPHP/HTML5/CSS3 a jQuery
Vývoj rozšíření Joomla! na míru
Pro všechny verze Joomla!Warp / UIkit Framework
  • Home
  • Vývoj Joomla! rozšíření

Vytváříme rozšíření Joomla! na míru

Vývoj Joomla! komponent, modulů a pluginů

Vyvíjíme Joomla! komponenty, moduly a pluginy na zakázku podle přání klienta. Pokud hledáte solidního partnera, který vám bude schopen zajistit vývoj rozšíření pro Joomla! a provede kvalitní naprogramování Joomla! komponenty, jste na správném místě.

Vývoj Joomla! rozšířeníPrůběh vývoje Joomla! rozšíření

Pro redakční systém Joomla! naprogramujeme naprosto cokoliv na co si klient může vzpomenout. Chcete mít kvalitní e-shop? Mikrostránku, rozsáhlý aukční portál nebo by jste rádi specializovanější webové stránky? Není problém. Naprogramujeme Joomla! komponentu podle vašich představ a k tomu kupu Joomla! modulů i Joomla! pluginů, které celý systém oživý do takové podoby jakou si představujete.

Hledáte kvalitní Joomla! programátory?

Rádi vám nabízíme naše služby. Za nás nemluví pouze slova, ale hotová práce, kterou jsme odvedli pro naše klienty. Vytvořili jsme mnoho projektů od jednoduchého a přehledného webu po složité obchodní systémy jako jsou e-commerce řešení.

Webové stránky a e-shopyMikrostránky

Integrace platební brány do Joomla!

Máte zakoupenou nebo na zakázku vyvinutou Joomla! komponentu a potřebujete pro ni vytvořit integraci platební brány jako je GoPay, PAYu nebo Comgate a další? Jste na správném místě. Vytváříme již hotová řešení například pro platební bránu GoPay. Umožňujeme integraci této platební brány pro jakékoliv Joomla! rozšíření. Prodáváme hotové pluginy GoPay platební brány pro VirtueMart, VirtueMart 2, VirtueMart 3, HikaShop a SPACEshop.

Hledáte jednoduché platební řešení pro rychlou integraci GoPay platební brány? Nabízíme hotové řešení SPACEpay, které nativně podporuje GoPay platební bránu. Jedná se o jednoduchou Joomla! komponentu přes kterou mohou vaši klienti platit pohodlně platby.

Nechcete platební bránu GoPay, ale například PAYu nebo Comgate či jiné?

Rádi pro vás vytvoříme integraci jakékoliv platební brány do redakčního systému Joomla!. Kontaktujte nás.

Nezávazná poptávka

Kolik to může stát?

Vývoj rozšíření Joomla! jako jsou komponenty, moduly a pluginy bývá zpravidla naceněn velmi snadno a velmi přesně. Pro správný výpočet ceny za naprogramování Joomla! rozšíření nám stačí pouze znát na jaké verzi Joomla! plánujete rozšíření provozovat a funkce, které má takové rozšíření umět.

Cenu a termín realizace obdržíte v přehledné formě. Práce započnou po uzavření dohody. V případě, kdy budete chtít v průběhu již započatého vývoje přidávat drobné úpravy, jsou zpravidla již v ceně realizace.

Nezávazná poptávka

Kvalita a spokojenost na prvním místě

Nesnažíme se jít cestou být nejlevnější, ale ani nejdražší. Kvalitně odvedená práce, za kterou si stojíme, má svoji cenu. Nejlevnější nebývá nejlepší. Snažíme se s klienty udržovat čilou obchodní spolupráci a pomáhat klientům v jejich cestě za kvalitním e-commerce řešením postaveném na redakčním systému Joomla!.

Vývoj Joomla! rozšíření

Joomla! šablon na míru

Ozvěte se nám

Odeslání zprávy. Všechna pole označená * jsou povinná.

Upozornění:
Vaše osobní údaje zadáné do formuláře budou použity za účelem zpracování a odeslání odpovědi

57%

57% Vývoj rozšíření

57 procent rozšíření je vyvinuto do 4 týdnů od zadání zakázky.

81%

81% Vývoj na zakázku

81 procent naší činnosti je vývoj rozšíření na zakázku podle zadání klienta.


69%

69% Zákazníci

69 procent našich klientů jsou společnosti malého a středního rozsahu.

97%

98% Udržování aktuální verze Joomla!

97 procent našich klientů je přemigrováno na Joomla! 3.x.

Joomla!® je registrovaná ochranná známka společnosti Open Source Matters. Název a logo Joomla!® jsou používány na základě omezené licence Open Source Matters, majitele ochranné známky Joomla!. Obsah těchto stránek nepředstavuje oficiální postoj projektu Joomla! nebo Open Source Matters.

Máme podmínky použití

Copyright © 2015 WebSite21 | Tvorba webových stránek Joomla! | Vývoj Joomla! rozšíření | Všechna práva vyhrazena